Додека Роберт тагува, сексипилната Агнеса со коктел се лади во Грција.

Advertisements
adsense

Познатата македонска инфлуенсерка Агнеса Органџиева денес нејзините фанови ги почасти со фотографии од одморот во Грција при што ги воодушеви сите.

Згодната Агнеса заради фотографиите веднаш доби пофалби на сметка на својот изглед, како од машкиот така и од женскиот пол.

Advertisements
adsense

Агнеса која во центарот на вниманието дојде по бурниот развод од Роберт Ордановски, кој за жал слободно не може да ја преболи и денес а богами и имало зошто…..

Advertisements
adsense

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.