Малолетник со мотор удрил во полициски службеник во Штип- Со тешки телесни повреди се здобиле и двајцата.

Advertisements
adsense

Малолетно момче од Штип управуваќи со својот мопед “Априлија” удрил во полициски службеник кој извршувал службени дејствија.

Advertisements
adsense

Со тешки телесни повреди се здобиле и двајцата на кои веднаш му е укажана лекарска грижа.

Advertisements
adsense

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.