Агнеса: Не е точно дека извадив две ребра во Турција.

Advertisements
adsense

Русокосата инфулнсерка Агнеса Органџиева ,откако се разведе,не престанува да ја шокира јавноста. Овој пат  таа е актуелна со трач муабетот дека се решила да извади две ребра за да има струк како на Ким Кардашиан.

Операцијата наводно ја направила во една позната клиника во Истанбул.Според фотката,таа навистински има тесно струкче,па дали и фалат две ребра не знаеме,оти таа не беше достапна за коментар.

Advertisements
adsense

Останува да процените сами напишаа колегите од Style.Мк.

После оваа објава одма се огласи Агнеса на социјалните мрежи: Трачарско Скопје уште ова го немав слушнато за мене, со што овие информации ги отфрла и се неточни.

Advertisements
adsense

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.