35-годишен манијак од Кавадарци се соблекол гол пред малолетничка.

Advertisements
adsense

Во текот на вчерашниот ден, жител на Кавадарци пријавил дека едно лице од градот се соблекло пред малолетничка, велат од МВР.

Advertisements
adsense

„На 25.05.2022 во 18:30 часот во ОВР Кавадарци, 35-годишен жител на Кавадарци пријавил дека околу 11:45 часот на ул.„Ѓоре Брушански“ едно лице се соблекло на јавен простор пред малолетничка.

Advertisements
adsense

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.