Вработен во училиште во велешко село се соблекол гол пред ученичка.

Advertisements
adsense

„На 30.05.2022 полициски службеници на СВР Велес го привеле во полициска станица С.Ф., поради сомнение дека се соблекол пред малолетно женско лице во двор на основно училиште во селото, во кое бил вработен“, информира МВР.

Advertisements
adsense
Advertisements
adsense

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.