Вечерва повторно поскапуваат горивата !!!!

Advertisements
adsense

Ново поскапување на горивата објави Регуалтортна. Еруосупер 98 поскапува за три денари и неговата цена за литар ќе биде 109  денари.

95-ката оди за еден денар нагоре и литар ќе изнесува 107 денари.

Advertisements
adsense

Дизелот пак поскапува за 2,5 денари и еден литар ќе се точи по цена од 97 денари.

Advertisements
adsense

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.