По Макрон, и Ле Пен погодена со јајце во лице (ВИДЕО)

Advertisements
adsense

Претседателската кандидатка на екстремната десница на последните избори во Франција, Марин Ле Пен, била погодена со јајце во лицето, а медиумите објавија дека моменти пред инцидентот се слушнале пцовки против неа.

Advertisements
adsense

Како што може да се види на видеото објавено на Твитер, Ле Пен била удрена со јајце во средината на лицето по што ја наведнала главата и го покрила лицето со косата..

Advertisements
adsense

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.