Димитар Апасиев: „Бев присутен на породувањето на жена ми – цел побледев, позеленев, не знам ни каков сум бил…

Многумина после ова искрено интервју со Димитар Апасиев дојдоа до заклучок дека лидерот на Левица не…

Ова е најмалото бебе на светот, неговите родители го облекуваат во алишта за кукли. (Видео)

Метју Ридл има седум месеци, а е толку мал што многумина би рекле дека е новороденче.…

Додека Роберт тагува, сексипилната Агнеса со коктел се лади во Грција.

Познатата македонска инфлуенсерка Агнеса Органџиева денес нејзините фанови ги почасти со фотографии од одморот во Грција…